Jeśli ktoś sądził, że PiS zatrzyma się "tylko" na haniebnej ustawie o paszportach covidowych i segregacji sanitarnej w Polsce to był w błędzie. - Konfederacja

Jeśli ktoś sądził, że PiS zatrzyma się “tylko” na haniebnej ustawie o paszportach covidowych i segregacji sanitarnej w Polsce to był w błędzie. Europoseł PiS i były wiceminister zdrowia, Bolesław Piecha, przyznał wprost: “Polska będzie szła drogą Austrii czy Australii? Nie mogę tego wykluczyć.”

Ewidentnie widać, że dla zamordystów z rządu segregacja sanitarna w Polsce to może być dopiero początek antyspołecznej rewolucji. Co dalej? Spójrzmy co się teraz dzieje we wspomnianej Austrii – poza twardym lockdownem i wszechobecną segregacją mamy:
Aplikację covidowa informująca do jakich miejsc i na jak długo obywatel ma przyznany dostęp.
Obowiązek noszenia maseczek w domach przy wykryciu wariantu Omikron.
Obowiązek szczepień dla wszystkich obywateli powyżej 14 roku życia.

Tego chcemy w Polsce?! Jako #Konfederacja nigdy się na to nie zgodzimy. Już o godz. 15:00 komisja zdrowia, na której ma dojść do pierwszego czytania najbardziej obrzydliwego projektu III RP, czyli projektu o segregacji sanitarnej w Polsce. Nasi posłowie zrobią wszystko, by zablokować te chore przepisy! #StopSegregacjiSanitarnej