Janusz Korwin-Mikke: "Kiszczak był genialnym manipulatorem. - Konfederacja

Janusz Korwin-Mikke: “Kiszczak był genialnym manipulatorem.

Janusz Korwin-Mikke: “Kiszczak był genialnym manipulatorem. Wszyscy uwierzyli w komedię Okrągłego Stołu. Uważam, że Kiszczak wykonał majstersztyk, bo zrobił Okrągły Stół i przekazał władzę swoim agentom. To była komedia odegrana przez ludzi generała Kiszczaka, mająca na celu pozorne oddanie władzy na zasadzie: “Wiele musi się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu”.
Niemalże wszyscy uważali, że to była wielka opozycja, tylko ludzie myślący wiedzieli, że to była agentura. Cały Okrągły Stół było to przekazanie władzy od rządu do agentów rządu, do agentów generała Kiszczaka. Generał Kiszczak osobiście i personalnie mianował kto będzie siedział przy Okrągłym Stole.”

4 czerwca 1989 roku komuna upadła na cztery łapy. System stworzony przy Okrągłym Stole trwa. “Banda czworga” z PiS-PO-SLD-PSL pod różnymi szyldami rządzi od od lat, a #Konfederacja powstała po to, by to zmienić! Musimy wyjść z tego błędnego koła, przełamać monopol okrągłostołowych partii, które żerują na Polakach i traktują państwo jak swój prywatny folwark i odzyskać Polskę dla obywateli. To jest nasz wielki cel! #NaprzódPolsko??