Jak powiedział Aleksy de Tocqueville: "Demokracja kończy się wtedy, kiedy rząd zauważy, że może przekupić ludzi za ich własne pieniądze". - Konfederacja

Jak powiedział Aleksy de Tocqueville: “Demokracja kończy się wtedy, kiedy rząd zauważy, że może przekupić ludzi za ich własne pieniądze”. Niestety społeczeństwo daje się przekupić za własne pieniądze!

Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze Tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy! Z jednej strony rządzący wmawiają ludziom, że dają im różne zasiłki, a z drugiej strony podnoszą podatki, wprowadzają kolejne opłaty i z kieszeni zabierają obywatelom jeszcze więcej. Niestety wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, ślepo wierzy w propagandę rządów i socjalizm w Polsce kwitnie.
Zamiast tego jako #Konfederacja proponujemy powszechną ulgę podatkową!

✅ Podniesienie kwoty wolnej od podatku do 12-krotności pensji minimalnej, czyli ponad 31 tys. zł (docelowo PIT 0%), by wszyscy Polacy zarabiali więcej!
✅ Dobrowolny ZUS, dzięki któremu polscy przedsiębiorcy nie będę zmuszani płacić bardzo wysokich, comiesięcznych składek na ZUS!
✅ Obniżka VAT na żywność (największy od 20 lat wzrost cen uderza w kieszenie obywateli, musimy się temu sprzeciwić i pomóc Polakom!)
✅ Niższe podatki nałożone na paliwo (obecnie aż połowa jego ceny to podatki), żeby wszyscy obywatele na stacjach płacili mniej za paliwo!
Więcej o naszej powszechnej uldze podatkowej tutaj: https://konfederacja.net/1000-powszechna-ulga-podatkowa/
✅ “Pakiet Polskiego Przedsiębiorcy”, dzięki któremu usunęlibyśmy całą masę zbędnych i szkodliwych przepisów i wreszcie uwolnili polską przedsiębiorczość! Szczegóły pakietu tutaj: https://konfederacja.net/pakiet-polskiego-przedsiebiorcy/