Główne media w Sejmie bojkotują konferencje Konfederacji, twierdząc, że boją się o swoje zdrowie z powodu braku maseczek u naszych posłów. - Konfederacja

Spójrzmy.
Zdjęcie pierwsze: konferencja Konfederacji.
Zdjęcie drugie: konferencja byłych posłów PiS, którzy odeszli z partii rządzącej.

Hipokryzja to mało powiedziane. Tu nie chodzi o żadnego wirusa, tu chodzi o cenzurowanie i marginalizowanie jedynej partii, która nie boi się mówić niewygodnej prawdy i działać w interesie obywateli bez względu na wszystko. Tu chodzi o selekcjonowanie tematów, wypaczając w ten sposób debatę publiczną i kreując ją według swoich potrzeb. Tak to się kręci od 30 lat.

Na szczęście nie jesteśmy uzależnieni od ich kaprysu i politycznych interesów, bo mamy Was! Dzięki Waszemu wsparciu rośniemy w siłę, konsekwentnie zyskując coraz większe poparcie, które w wielu badaniach jest już dwucyfrowe. Jesteście naszą siłą. Wspierajcie nas dalej, śledźcie nasze profile, udostępniajcie posty, wspólnie docieramy do milionów obywateli i wspólnie zmienimy Polskę na lepsze!
Kolejny krok w tym celu to konwencja 4 lipca, na której przedstawimy program #PolskaNaNowo, czyli plan reformy Polski po lockdownie!
✅ Koniecznie bądźcie z nami, dołączcie do wydarzenia i zaproście znajomych: https://fb.me/e/1Cxv4NJMs