Cała ta banda nadaje się do wyrzucenia na śmietnik historii. - Konfederacja

Cała ta banda nadaje się do wyrzucenia na śmietnik historii.

Wczoraj koalicja covidowych zamordystów w skandaliczny sposób przeprowadziła pierwsze czytanie haniebnego projektu o segregacji sanitarnej w Polsce, a dziś na Prezydium Sejmu przedstawiciele PiS, KO, Lewicy i PSL podjęli decyzję, że… odbiorą Konfederacji głos w debacie nad najważniejszą ustawą w roku, czyli ustawą budżetową! Marszałek Witek, która kompromituje się całkowicie na swoim stanowisku, nie pozwoliła nawet na wnioski formalne z naszej strony!

To całkowite podeptanie prawa, regulaminu Sejmu i wszelkich zasad demokracji. Czegoś TAKIEGO jeszcze w historii polskiego Sejmu III RP nie było… Czy to zemsta za nieustanną walkę od początku przeciwko bezprawnym lockdownom, niszczeniu gospodarki nielegalnymi zakazami i sprzeciwowi wobec haniebnej, niekonstytucyjnej segregacji sanitarnej? Bo tak to wygląda! Tak bezczelne i bezprawne cenzurowanie Konfederacji, która zdobyła ponad 1,25 miliona głosów ludzi to nie tylko wyraz braku szacunku do wyborców, ale również jasny dowód na to jak bardzo się nas boją. Jesteśmy jedyną odważną, merytoryczną opozycją, jedyną, która broni praw obywatelskich przed szalejącym rządowym bezprawiem, gdy inne partie, które tylko udają opozycję, wspierają rząd w nakładaniu restktrykcji, lockdownów i segregacji sanitarnej.