9 czerwca głosujemy na KONFEDERACJĘ w wyborach do Parlamentu Europejskiego! - Konfederacja

9 czerwca głosujemy na KONFEDERACJĘ w wyborach do Parlamentu Europejskiego!

Chcemy Żyć Normalnie w Europie wolnego rynku, swobody przemieszczania się między państwami, ale również przemieszczania się swoimi samochodami, tanich lotów, wolności słowa.

Odrzucamy unijną politykę klimatycznych wariatów i szkodliwą politykę migracyjną, uderzającą w nasze bezpieczeństwo. Widzimy, co dzieje się na ulicach wielu europejskich miast i nie chcemy tego samego w Polsce!

Jesteśmy jedyną siłą polityczną, która od lat trzeźwo patrzy na to, jak funkcjonuje Unia Europejska rządzona przez lewicowych fanatyków. Miała być Unia dobrobytu, jest Unia zamordyzmu i dewastowania własnej gospodarki. Czas odwrócić obecny kierunek. Konfederacja będzie częścią zmiany układu sił w Parlamencie Europejskim. Ruszamy!