- Konfederacja

Aż 69,8% Szwajcarów w referendum sprzeciwiło się propozycji zobowiązania państwa do przestrzegania tzw. granic planetarnych, czyli m.in. drastycznego ograniczenia emisji CO₂, co wymagałoby redukcji śladu węglowego o ponad 90% na mieszkańca!

Cała inicjatywa należała do Zielonych, a parlament i biznes, argumentowali, że nowe przepisy zaszkodziłyby gospodarce, doprowadzając do wzrostu cen i ucieczki firm za granicę. Miażdżąca większość głosujących powiedziała stanowcze NIE klimatyzmowi!

W Polsce klimatyczne wariactwa powinny spotkać się z podobnym sprzeciwem. Wyraźmy go już w nadchodzących wyborach prezydenckich 18 maja! Jeśli nie chcesz zielonej komuny i dewastowania gospodarki w imię klimatyzmu wspieraj kampanię #Mentzen2025 i głosuj na Sławomir Mentzen!

▶️▶️▶️ Wspieraj Sławomira Mentzena ◀️◀️◀️

Trasa Mentzen2025. Lista miejscowości, które w najbliższym czasie odwiedzi Sławomir Mentzen znajduje się na stronie: https://www.facebook.com/slawomirmentzen/events oraz na stronie Menzten2025.pl.

Komentarze (1)