10 miast w 4 dni? To możliwe! - Konfederacja

10 miast w 4 dni? To możliwe!

Ewa Zajączkowska: Moja kampania wyborcza nabiera tempa! Robię co w mojej mocy, by być blisko Was i odwiedzić wiele miejscowości, gdzie spotykam się z fantastycznym przyjęciem. Dziękuję Wam za to z całego serca.  Dajecie mi niesamowitą energię do dalszej pracy! W minionym tygodniu w ciągu 4 dni byłam w aż 10 miastach, a jeszcze wiele przede mną! 🙂

Walczę o mandat do europarlamentu z Warszawy i okolic, ale zarazem ciężko pracuję na jak najlepszy wynik całej Konfederacji. To bardzo ważne byśmy wspólnie przekonali do siebie jak najwięcej osób, bo jesteśmy jedynym wiarygodnym, propolskim ugrupowaniem. Idziemy do europarlamentu walczyć o polskie interesy i zablokować te wszystkie szkodliwe szaleństwa płynące do Polski z Brukseli!