1 lipca - kumulacja szkodliwych działań rządu Tuska! - Konfederacja

1 lipca – kumulacja szkodliwych działań rządu Tuska!

1 lipca – kumulacja szkodliwych działań rządu Tuska!

Poniedziałek 1 lipca to dzień, kiedy następuje kumulacja szkodliwych działań rządu Tuska!

Po pierwsze od dziś kolejna część wzrostu rachunków za prąd i gaz będzie przerzucona bezpośrednio na Polaków. Od 1 lipca rachunki za gaz wzrosną aż o około 20% a za prąd o ok. 30%!

Ceny prądu i gazu drastycznie wzrosły w ostatnich latach w dużej mierze ze względu na politykę klimatyczną Unii Europejskiej, którą również obecny rząd popiera. Polacy dostają rachunki grozy, a przedsiębiorcy zamykają interes, bo nie stać ich na zapłacenie za gaz.

Również od dziś w Warszawie zaczyna obowiązywać pierwsza w Polsce tzw. Strefa Czystego Transportu, czyli tak naprawdę strefa wykluczenia komunikacyjnego. W praktyce oznacza to brak możliwości wjazdu do znacznej części miasta starszymi samochodami.

Strefa została wprowadzona przez Rafała Trzaskowskiego i jego polityków KO, a umożliwił im to PiS, który w zeszłej kadencji Sejmu uchwalił ustawę, która pozwala miastom na wprowadzanie takich stref. Tak to sobie wymyślili, że bogaci wjadą do miasta, a mniej zamożni już nie. W uśmiechniętej stolicy niektórzy będą wykluczeni z poruszania się po części miasta w imię ideologicznych pomysłów kopiowanych z Zachodu. Protestujemy przeciwko temu od samego początku!

Skomentuj