Powstał Zespół Parlamentarny ds. Wsparcia i Rozwoju MŚP - Konfederacja

Powstał Zespół Parlamentarny ds. Wsparcia i Rozwoju MŚP

Roman Łazarski na serwisie X:
Z satysfakcją informuję, że z inicjatywy Kongresu Polskiego Biznesu oraz Konfederacji powołany został parlamentarny Zespół ds. Wsparcia i Rozwoju MŚP.
Zespół stawia sobie za cel rozwiązywanie najbardziej palących problemów związanych z funkcjonowaniem mikro i małych firm. Jest to o tyle ważne, że mikro i małe firmy stanowią krwioobieg naszej gospodarki, a ich problemy są tożsame z problemami większości obywateli. Wszyscy bowiem pragniemy niskich podatków, prostego prawa, skutecznego wymiaru sprawiedliwości oraz swobody działania. Zapraszam wszystkich zainteresowanych (nie tylko przedsiębiorców) do zgłaszania problemów, którymi mógłby zająć się zespół. Najłatwiej zrobić to poprzez stronę http://bubel.biz

Serdeczne podziękowania dla kol. Bartosza Bocheńczaka oraz naszych posłów Bartłomieja Pejo, Konrada Berkowicza, Ryszarda Wilka, Włodzimierza Skalika i Romana Fritza oraz wszystkich uczestników zespołu! Gratuluję i działamy!!!

Dzisiaj w Sejmie odbyła się również konferencja prasowa nowo powołanego Zespołu ds. Wsparcia Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Skomentuj