Od tych wyborów zależy w którym kierunku pójdzie Unia Europejska - Konfederacja

Od tych wyborów zależy w którym kierunku pójdzie Unia Europejska

Ewa Zajączkowska-Hernik, numer 2 na warszawskiej liście Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego, w mediach społecznościowych.

To od Was zależy, czy 9 czerwca wybierzemy do Parlamentu Europejskiego reprezentację, która będzie dbała o polski interes, czy wybierzemy ludzi, którzy za pieniądze od unijnych biurokratów są w stanie sprzedać każdy skrawek naszej suwerenności. Taka postawa jest dla mnie niedopuszczalna.

Idę do Parlamentu Europejskiego po to, żeby dbać o Polskę, dbać o Wasze portfele, dbać o Wasze bezpieczeństwo, bo widzimy, jak dużo zagrożeń płynie z choćby polityki migracyjnej Unii Europejskiej.

Kiedy w 2019 roku odbywały się wybory do Parlamentu Europejskiego, żaden z polityków nie zająknął się nawet, że wprowadzone zostaną tak szkodliwe programy jak Zielony Ład, Fit for 55, czy Pakt migracyjny, jak mechanizm pieniądze za praworządność, czy kamienie milowe, a wśród nich m.in. podatki od aut spalinowych czy oskładkowanie wszystkich umów cywilnoprawnych. Żaden polityk nie powiedział, że coś takiego nas czeka, bo gdyby powiedział prawdę, po prostu nie zostałby wybrany. Teraz mamy kolejny wybory do Parlamentu Europejskiego i już widzimy, co nas czeka.

Od tych wyborów zależy, w którym kierunku Unia Europejska pójdzie – czy pójdzie w kierunku Unii narodów suwerennych, które mają prawo decydowania o swojej polityce fiskalnej, migracyjnej, zdrowotnej, czy pójdzie w kierunku jednego, zamordystycznego superpaństwa, gdzie państwa narodowe nie będą miały nic do powiedzenia.

Cała polityka Unii Europejskiej doprowadzi do tego, że biedni staną się jeszcze biedniejsi, a proces osłabiania państw narodowych jeszcze przybierze na sile! Dlatego idę do Parlamentu Europejskiego, żeby zatrzymać to szaleństwo i stanąć w obronie interesu zwykłych obywateli! Chcemy Żyć Normalnie.

Startuję do Parlamentu Europejskiego z Warszawy oraz powiatów: otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, grodziskiego, warszawskiego-zachodniego, nowodworskiego, legionowskiego oraz wołomińskiego! Można na mnie głosować również za granicą i na statkach.

Możesz wesprzeć mnie w kampanii udostępniając miejsce na baner.
Możesz także wesprzeć mnie finansowo.
Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:
Konfederacja Wolność i Niepodległość
38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Ewa Zajączkowska-Hernik.