Uchylić dyrektywę budynkową! Złożę w PE taki projekt - Konfederacja

Uchylić dyrektywę budynkową! Złożę w PE taki projekt

Uchylić dyrektywę budynkową! Złożę w PE taki projekt

Ewa Zajączkowska: W europarlamencie złożę projekt rezolucji Parlamentu Europejskiego w sprawie UCHYLENIA dyrektywy budynkowej, zmuszającej miliony Polaków do niezwykle kosztownych remontów klimatycznych. Miejsce tej dyrektywy jest w koszu, to moje zadanie!

Idę do Parlamentu Europejskiego podejmować odważną walkę z zagrożeniami dla normalnego życia Polaków. Moim celem jest obronić normalność, obronić wolność, powstrzymać klimatycznych szaleńców.
Polacy nie akceptują motywowanych ideologicznie unijnych dyrektyw budynkowych, którymi eurokraci chcą nas przymuszać do remontów klimatycznych domów i mieszkań, którymi chcą likwidować nawet nowe piece gazowe. Skandalem jest to, że dyrektywa EPBD nakłada na Polskę obowiązek wprowadzenia kar, którymi będzie wymuszać się przeprowadzanie przymusowych remontów klimatycznych.

Mamy obecnie w Polsce ogromny problem mieszkaniowy, młodzi Polacy nie maja, gdzie mieszkać, bo ceny domów i mieszkań są ogromne. Dyrektywa budynkowa spowoduje drastyczny wzrost kosztów budowy co przełoży się na ceny. Celem Unii w traktatach jest zapewnianie dobrobytu i przestrzeni wolności obywatelom. Tak Unia wyglądała dawniej, taką Unie nam obiecywano, do takiej Unii wchodziliśmy. Europa musi wrócić na tory rozwoju gospodarczego!

Skomentuj