O to będziemy walczyć w Sejmie! - Konfederacja

O to będziemy walczyć w Sejmie!

O to będziemy walczyć w Sejmie – o wyższe zarobki dla obywateli, żeby jak najwięcej pieniędzy zostawało w Waszych kieszeniach!

Tak to wygląda w praktyce – owoce naszej ciężkiej pracy przechodzą przez państwowe sito, a efekt jest taki, że ogromna część naszych zarobków zabierana jest przez podatki i morderczy ZUS. Gdy dostajesz “na rękę” 3500 zł to cały koszt pracodawcy wynosi 5603 zł, a różnicę, czyli ponad 2103 zł zabierają rządzący w podatkach! Właśnie tak nas łupią.

Konfederacja chce kompleksowej reformy tego fatalnego systemu! Idziemy do Sejmu z propozycjami największej w historii obniżki podatków (m.in. kwota wolna jako 12-krotność pensji minimalnej, likwidacja drugiego progu podatkowego, dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców), maksymalnego uproszczenia przepisów i wolności gospodarczej. Polacy muszą zarabiać więcej dzięki swojej pracy