Nie życzę sobie! - Konfederacja

Nie życzę sobie!

Nie życzę sobie!

Ewa Zajączkowska: Nie życzę sobie, żeby unijni urzędnicy dyktowali nam czy mamy ocieplać swój dom, czy nie, czy mamy wymieniać w nim okna, czy nie, czy dom ma być zeroemisyjny, czy nie, czy dom ma mieć klasę energetyczną G, D, czy E, bo inaczej nie będę mogła go wynająć lub sprzedać.
Nie życzę sobie, żeby unijni urzędnicy zmuszali nas do przyjmowania nielegalnych imigrantów pod groźbą kar finansowych, bo nie potrafią sobie poradzić z mafiami przemytniczymi i handlem ludźmi.

Jak jakiś unijny urzędnik może nam dyktować jakim samochodem mamy jeździć? I co mają zrobić ludzie, którzy nie mają pieniędzy na elektryka, tylko na dwudziestoletnie auto? Większości Polaków nie będzie na stać na bardzo kosztowne remonty klimatyczne swoich budynków, nowe podatki od aut spalinowych czy wymianę samochodu na nowy.

Cała polityka Unii Europejskiej doprowadzi do tego, że biedni staną się jeszcze biedniejsi! Dlatego idę do Parlamentu Europejskiego, żeby zatrzymać to szaleństwo i stanąć w obronie interesu zwykłych obywateli!

Skomentuj