Nic nie zostało z ich obietnic. Podniosą składki ZUS! - Konfederacja

Nic nie zostało z ich obietnic. Podniosą składki ZUS!

Co prawda nie będzie dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, ale za to… podniosą składki ZUS! W 2024 roku wyniosą one łącznie około 2000 zł i pozostaną przymusowe. Donald Tusk nie bez powodu zatrudniał Mateusza Morawieckiego jako swojego doradcę: rząd PO-Lewica-PSL-P2050 w kwestiach gospodarczych kontynuuje działania rządu PiS, a wyborcze obietnice wyrzuca do kosza już w pierwszych dniach po przejęciu władzy.

Zapowiadano naprawę gospodarki po rządach Prawa i Sprawiedliwości, a jest jeszcze większe gnębienie tych, którzy odpowiadają za ogromną część polskiego PKB! Trwa “leczenie” dżumy cholerą. Dlatego Konfederacja jako jedyne ugrupowanie w Sejmie głosowała przeciwko rządowi Morawieckiego i rządowi Tuska, a także złożyła w Sejmie dwa projekty ustaw:
• Kwota wolna od podatku w wysokości 60 tysięcy zł
• Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców

Oba projekty wciąż nie są procedowane w Sejmie, mimo obietnicy o nieblokowaniu ich przez marszałka Hołownię! Jak widać na ustach mają piękne obietnice i hasła, a w praktyce wciąż mamy mrożenie ważnych i pro-obywatelskich projektów! Pozwólmy Polakom więcej zarabiać!