Morawiecki i Tusk niosą prezenty świąteczne. RATUJ SIĘ KTO MOŻE! - Konfederacja

Morawiecki i Tusk niosą prezenty świąteczne. RATUJ SIĘ KTO MOŻE!

Jako Konfederacja domagamy się dla Was niższych podatków, więcej wolności gospodarczej, wyższych pensji. Dlatego od razu złożyliśmy w Sejmie projekt podnoszący kwotę wolną od podatku do 60 tys. zł, czy projekt dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców. Wszystko po to, by zostało Wam jak najwięcej pieniędzy w kieszeniach.

Niestety nowy marszałek Hołownia wbrew obietnicy mrozi nasze projekty, a były i obecny premier przygotowali coś zgoła innego – jeszcze wyższe podatki, jeszcze większe zadłużenie, a do tego kolejne miliardy zł na propagandę TVP (na co na pewno znajdą sposób) oraz coś wyjątkowego, a mianowicie zgodę na skandaliczny pakt migracyjny UE, w którym obowiązywać będzie zasada: albo przyjmujesz imigrantów, albo płacisz surową karę!