Lewica chce pozbawić Polskę weta, czyli nas w ręce Niemiec! - Konfederacja

Lewica chce pozbawić Polskę weta, czyli nas w ręce Niemiec!

W Święto Konstytucji 3 Maja Lewica, ustami jak zawsze antypolskiego Roberta Biedronia, obiecuje, że będzie walczyć o odebranie Polsce prawa weta w Unii Europejskiej. Powiedzieć, że to skandal to nic nie powiedzieć.

Cel Lewicy jest jasny i mówią o tym wprost – pozbawić Polskę weta znaczy odebrać nam resztki suwerenności, oddać w ręce Niemiec i pozwolić eurokratom bez przeszkód narzucać nam klimatyczne wariactwa, nielegalnych migrantów, przymusowe remonty budynków, czy ograniczanie aut spalinowych. Chcą nas sprzedać i zrobić z Polski skansen!

Dlatego idziemy do europarlamentu, żeby zatrzymać antypolską Lewicę i wszystkie te szaleństwa, którymi chcą uderzyć Polskę wspólnie z unijnymi biurokratami! Każdy głos na Konfederację to jeden głos mniej na lewaków!