Kajdanki dla Tuska i Kosiniaka-Kamysza, nie dla polskich żołnierzy! - Konfederacja

Kajdanki dla Tuska i Kosiniaka-Kamysza, nie dla polskich żołnierzy!

Od dwóch miesięcy bezczelnie kłamali i ukrywali, że zamiast pilnować naszej granicy przed szturmem imigrantów, walczą z polskimi żołnierzami. Podnieśli rękę na polski mundur, na polskiego żołnierza, którego obowiązkiem jest obrona państwa polskiego. A obowiązkiem państwa, obowiązkiem rządu jest stać murem za żołnierzem i pokazywać, że polski żołnierz za każdym razem, gdy broni naszej granicy, ma wsparcie ze strony państwa.

Ci dwaj nigdy nie powinni reprezentować naszego państwa, bo wprost narażają Polaków na niebezpieczeństwo. To ich miejsce jest w kajdankach w areszcie, a nie polskich żołnierzy, którzy bronią naszych granic! 9 czerwca pokażmy im czerwoną kartkę. Pokażmy, że nie godzimy się na kompromitowanie naszego państwa i hańbienie polskiego munduru.

9 czerwca idźcie na wybory i głosujcie na KONFEDERACJĘ