Ekoszaleńcy z Unii zakazują i nakazują - Konfederacja

Ekoszaleńcy z Unii zakazują i nakazują

Ekoszaleńcy z Unii zakazują i nakazują

To przygotowali nam ekoszaleńcy z UE:
• Zakaz pieców na paliwa kopalne, w tym gaz ziemny
• Nakaz remontów klimatycznych lub ,,wywłaszczenie”
• Obowiązek instalacji fotowoltaiki

Przypomnijmy, że kotły gazowe to najpopularniejszy sposób ogrzewania w Polsce – korzysta z nich 4,8 mln mieszkań!

Jeśli chodzi o remonty klimatyczne to UE chce zaklasyfikować każdy budynek do odpowiedniej klasy energetycznej, a te z “najniższych poziomów” będą musiały zostać wyremontowane za ogromne pieniądze. W przeciwnym razie dojdzie do zakazu rozporządzania swoją własnością, bo nie będzie można niewyremontowanej klimatycznie nieruchomości sprzedać, ani wynająć.

Natomiast obowiązek instalacji fotowoltaiki staje się wizją katastroficzną w obliczu tego, jakie “rachunki grozy” dziś dostają Polacy, którzy zainwestowali w tę formę rzekomo taniej energii. Niektórzy muszą brać pożyczki, by spłacić rachunki idące w tysiące złotych, chociaż jeszcze parę lat temu zapewniano ich, że inwestują w oszczędność. Nie wspominając już o pożarach, z których fotowoltaika na dachach niejako słynie.

To wszystko czeka nas w najbliższych latach WYŁĄCZNIE w kontekście energii i ogrzewania. Pamiętajcie, że poza tym zostaje przecież jeszcze delegalizacja samochodów, a także orwellowskie pomysły powszechnego nadzoru rodem z Chin, jak paszporty węglowe liczące naszą “osobistą emisję CO2”.

Komentarze (1)