Dziękuję wszystkim wyborcom, którzy na mnie oddali swój głos - Konfederacja

Dziękuję wszystkim wyborcom, którzy na mnie oddali swój głos

Niestety, nie udało się zdobyć mandatu do Parlamentu Europejskiego.

Dziękuję wszystkim wyborcom, którzy na mnie oddali swój głos. Dziękuję moim współpracownikom, w szczególności szefowi sztabu Krzysztofowi Mulawie za pełne zaangażowanie, sprawne zarządzanie i organizację. Dziękuję wszystkim wolontariuszom i darczyńcom, którzy wsparli moją kampanię.

Gratulacje dla nowych europosłów wybranych z list Konfederacji, w szczególności dla Anny Bryłki i Tomasza Buczka z Drużyny Bosaka. Wierzę że za Waszą sprawą eurokraci nie będą mieli „lekko”.

Gratulacje dla GrzegorzaBrauna, który osiągnął najlepszy wynik w całej Polsce ze wszystkich kandydatów Konfederacji. Gratuluję też  Ewa Zajaczkowska-Hernik. za dobrą rywalizację.

Teraz czas na refleksje i wyciszenie. Wracam do domu po bardzo intensywnej kampanii.