Wojna dwóch nienawistnych staruszków, Kaczyńskiego i Tuska, uniemożliwia naprawę państwa - Konfederacja

Wojna dwóch nienawistnych staruszków, Kaczyńskiego i Tuska, uniemożliwia naprawę państwa

Stanisław Tyszka – kandyduje do Parlamentu Europejskiego z 1. miejsca na liście Konfederacji w okręgu dolnośląsko-opolskim – w Radio Plus.

– Europejski Zielony Ład popierali wszyscy, PiS i Platforma, popierając np. panią von der Leyen na przewodniczącą komisji do spraw Unii Europejskiej. I w tym momencie muszą się z tego tłumaczyć. A Konfederacja pokazuje, że my od lat przestrzegaliśmy przed zakazem aut spalinowych, przed dyrektywą budynkową.

Jedni są proamerykańscy, drudzy proniemieccy, wszyscy wszystkich już w tym momencie oskarżają o prorosyjskość, a Konfederacja pozostaje jedynym ugrupowanie propolskim. Dlatego 9 czerwca trzeba głosować na Konfederację. Działać trzeba na rzecz Polski, a nie tak jak moja konkurentka na Dolnym Śląsku i Opolskiem, pani Róża Thun, która mówi, że w Parlamencie Europejskim pracuje dla Unii Europejskiej. W Parlamencie Europejskim trzeba pracować tylko i wyłącznie dla Polski.

Największym sukcesem Rosji ostatnich 20 lat jest PO-PiS i ta wieczna wojna dwóch nienawistnych staruszków, Kaczyńskiego i Tuska, która uniemożliwia nam naprawę naszego państwa w sprawach strategicznych. Między innymi funkcjonowania służb. 9 czerwca możemy odzyskać podmiotowość w Unii Europejskiej, bo Pi i PO nas wyprzedają tam, oddają władzę innym państwom albo przez nieudolność, albo przez współpracę.

Komentarze (2)