Wspierajcie kampanię Grzegorz Braun, najlepszego kandydata na prezydenta Rzeszowa! - Konfederacja

Wspierajcie kampanię Grzegorz Braun, najlepszego kandydata na prezydenta Rzeszowa!

Wspierajcie kampanię Grzegorz Braun, najlepszego kandydata na prezydenta Rzeszowa!

Wspierajcie kampanię Grzegorz Braun, najlepszego kandydata na prezydenta Rzeszowa!

✅ #NigdyWięcejLockdownu! Pierwsze zobowiązanie wyborcze Grzegorza Brauna: “Pierwszego dnia urzędowania w Ratuszu proklamuję RZESZÓW STREFĄ WOLNĄ OD LOCKDOWNU!”
#StrefaUśmiechu stworzona w Rzeszowie przez naszego kandydata to przykład tego jak powinna wyglądać już zawsze nie tylko stolica Podkarpacia, ale też cała Polska: rodziny z dziećmi, radość, uśmiech… po prostu NORMALNOŚĆ, z której już nigdy nie możemy rezygnować!

✅ #NieDlaSegregacji! Strefa wolna od lockdownu to nie wszystko! Kolejne, niezwykle ważne zobowiązanie wyborcze Grzegorz Braun: “W Rzeszowie nie będzie segregacji sanitarnej! Nie będzie dzielenia obywateli na lepszych i gorszych, nie będzie dyskryminacji urzędowej, nie będzie wykluczenia z przestrzeni publicznej ludzi na podstawie barbarzyńskiego kryterium, jak korzystanie, bądź nie korzystanie z pewnego rodzaju usług medycznych.” #StopPaszportomCovidowym

✅ Jako pierwszy kandydat przedstawił kompleksowy PROGRAM DLA RZESZOWA! Jak sam podkreślił: “Prezydent tak zacnego miasta jak Rzeszów nie jest Św. Mikołajem i nie powinien obiecywać gruszek na wierzbie. Powinien natomiast być twardym i konsekwentnym rzecznikiem mieszkańców, ich spraw, oczekiwań i ambicji. I ja będę takim prezydentem.”
Cały program #NowyImpulsDlaRzeszowa tutaj: https://grzegorzbraun2021.pl/#program

Potrzebny jest nowy impuls w walce o wolną Polskę! Potrzebne jest całkowite oddanie sprawom obywateli, obrona naszych fundamentalnych praw i wolności. Wspólnie musimy rzucić wyzwanie partii rządzącej i całej “bandzie czworga”. Wspierajcie kampanię Grzegorz Braun 2021 ! Wszystkie szczegóły tutaj: grzegorzbraun2021.pl
#PrezydentBraun #Braun2021 #Rzeszów

Skomentuj