UWAGA, komisja zdrowia, na której ma dojść do pierwszego czytania projektu PiS o segregacji sanitarnej przesunięta na godz. - Konfederacja

UWAGA, komisja zdrowia, na której ma dojść do pierwszego czytania projektu PiS o segregacji sanitarnej przesunięta na godz. 15:00!!!
Powód nieznany, ale mamy jeszcze więcej czasu na przygotowanie się i torpedowania tego projektu na komisji, na której pojawią się nasi posłowie. To niebywałe jakich czasów dożyliśmy, trzeba będzie na wszelkie możliwe sposoby blokować niekonstytucyjny i projekt, który wprowadzić ma antynaukowe paszporty covidowe i segregację sanitarną. Projekt, który zdewastuje nasze życie społeczno-gospodarcze, projekt który popierają wszystkie partie systemowe od PiS, przez KO, Lewicę, PSL i Polskę2050, aż po główne media, które już totalnie zatraciły się w covidowej propagandzie i szczuciu na miliony ludzie niezaszczepionych.
Jakby tego było mało to od dziś mają obowiązywać bezprawne obostrzenia, które.. uwaga.. rząd już przedłużył do 31 stycznia! Tak, nie zdążyły się jeszcze rozpocząć a już zostały przedłużone. Ktoś jeszcze uważa, że tu chodzi o zdrowie? Tu chodzi o walkę z ludźmi.

To nie wirus potrzebuje zamordyzmu, bo doskonale wiemy, że ten zamordyzm NIE DZIAŁA, ani lockdowny, ani paszporty covidowe nie powstrzymują rozprzestrzeniania się pandemii. To zamordystyczne zapędy naszej władzy i polityków innych partii potrzebowały wirusa, by “dokręcić śrubę” obywatelom, jak najbardziej ograniczyć nasze prawa i zwiększyć kontrolę społeczeństwa. Dlatego jako #Konfederacja zrobimy co w naszej mocy, by zablokować ten chory projekt!