UDOSTĘPNIAJCIE! - Konfederacja

UDOSTĘPNIAJCIE!

UDOSTĘPNIAJCIE!

UDOSTĘPNIAJCIE! Tego chcemy w nowym, 2022 roku!

Minister Niedzielski otwarcie przyznaje, że twardy lockdown i przymus szczepień na Covid mogą zostać wprowadzone, wiceminister Kraska oświadcza, że “maseczki zostaną z nami na zawsze” i zapowiada kolejną, piątą falę, a projekt o segregacji sanitarnej w Polsce ma być dalej procedowany na najbliższym posiedzeniu Sejmu po nowym roku!

KO, Lewica, PSL i Polska2050 jeszcze ich do tego zachęcają, tworząc z PiS jedną wielką covidową koalicję bezprawia i deptania podstawowych praw obywatelskich zawartych w Konstytucji RP.

#Konfederacja jest jedyną partią w Sejmie, która stanowczo protestuje przeciwko przymusowi szczepień na Covid-19, paszportom covidowym i bezprawnej segregacji obywateli! Jesteśmy jedynym ugrupowaniem, które sprzeciwia się bezprawnym lockdownom, które doprowadziły do tragedii w ochronie zdrowia, powodując największą w Europie liczbę zgonów nadmiarowych (zdecydowana większość bez związku z Covid-19) oraz wywołały kryzys gospodarczy. Ta chora polityka musi zostać powstrzymana! Musimy być w tym wszyscy razem, ponad wszelkimi podziałami!

✅ NIGDY WIĘCEJ LOCKDOWNU
✅ OCHRONA ZDROWIA OTWARTA DLA WSZYSTKICH
✅ NIEPRZERWANA EDUKACJA DZIECI I MŁODZIEŻY
✅ STOP PASZPORTOM COVIDOWYM i SEGREGACJI SANITARNEJ
✅ ROZLICZENIE BEZPRAWNYCH DZIAŁAŃ RZĄDU
Jeśli popierasz koniecznie UDOSTĘPNIJ!

Skomentuj