Tego Wam główne media i rządzący nie powiedzą! - Konfederacja

Tego Wam główne media i rządzący nie powiedzą!

Tego Wam główne media i rządzący nie powiedzą!

Tego Wam główne media i rządzący nie powiedzą❗
Według danych z Ministerstwa Zdrowia przez minione 7 dni osoby zaszczepione stanowią 57% zakażeń oraz 31% zgonów❗
Oto FAKTY zamiast propagandy.

[23 grudnia – 31 grudnia 2021, na podstawie danych z MZ]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 57,07%
Zgony
➡ zaszczepieni: 31,08%
I właśnie dlatego niekonstytucyjne i antynaukowe paszporty covidowe i segregacja sanitarna nie mają sensu, bo osoby zaszczepione również się zarażają i przenoszą wirusa! #StopSegregacjiSanitarnej

Dotarliśmy do momentu, gdy dane z tygodnia wskazują, że wśród nowych zakażeń grubo ponad połowa to osoby zaszczepione, zaś wśród zgonów zaszczepieni stanowią blisko 1/3.

A teraz podsumujmy dane od początku września!
Dane dotyczące liczby zakażeń i zgonów osób zaszczepionych:
[10 września – 31 grudnia 2021, na podstawie danych z MZ]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 40,07%
Zgony
➡ zaszczepieni: 27,41%

Widać wyraźnie, że w ostatnich miesiącach grubo ponad 1/3 zakażeń to osoby zaszczepione, a ponad 1/4 zgonów to osoby zaszczepione. Mimo tego, że minister Niedzielski, przyparty do muru, na jednej konferencji prasowej zdradził, że “20-30 proc. hospitalizacji, zgonów na Covid-19 to zaszczepieni” a kilkanaście dni temu potwierdził to dopytywany rzecznik resortu zdrowia, to cały covidowy front polityczno-medialny w Polsce dalej uparcie forsuje kłamliwą propagandę o kilku procentach. Dlatego w każdy weekend podajemy Wam FAKTYCZNE, a nie zmanipulowane dane.

Krok po kroku udaje nam się przełamać ten propagandowy mur i doprowadzić do sytuacji, w której coraz więcej ludzi wie jak rzeczywiście wygląda sytuacja. FAKTY i PRAWDA dla obywateli, o to zawsze walczymy!
A ze względu na to, że liczba zakażeń i zgonów wśród osób zaszczepionych rośnie, a minister Niedzielski i “eksperci” mają tendencję do okłamywania społeczeństwa, my oczywiście wciąż co tydzień będziemy aktualizować te dane i je publikować. Dziś pokazujemy Wam podsumowanie ostatniego tygodnia oraz kilku ostatnich miesięcy!

Skomentuj