Pomóż nam zebrać podpisy w wyborach do Parlamentu Europejskiego - Konfederacja

Pomóż nam zebrać podpisy w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Jedna kampania wyborcza się kończy, a druga zaczyna  15 kwietnia startujemy z kampanią do Parlamentu Europejskiego, ale by w ogóle o tym myśleć, musimy zebrać podpisy pod listami w minimum 7 okręgach wyborczych: Konfederacja.pl/formularze-zbiorki-podpisow-europarlament/

Łódzkie zawsze zbierało i tym samym też stanie na wysokości zadania!

Odpowiadam za zbiórkę podpisów do PE w naszych województwie i proszę o Waszą pomoc! Wydrukujcie listy poparcia i pozbierajcie ich jak najwięcej wśród swoich znajomych. Podpisywać się może każda osoba uprawniona do głosowania na terenie województwa łódzkiego! Mamy też dla Was możliwość pracy w komisjach wyborczych na terenie całego województwa. Zarobić można od 500 do 700 złotych. Kontaktujcie się w tej sprawie ze mną na priv  Zabieramy się do konkretnej pracy.
Link do list poparcia: Konfederacja.pl/formularze-zbi