Po raz kolejny słyszymy jak Włodzimierz Czarzasty rozmija się z prawdą, twierdząc publicznie, że Lewica nie głosowała z PiS-em ws. - Konfederacja

Po raz kolejny słyszymy jak Włodzimierz Czarzasty rozmija się z prawdą, twierdząc publicznie, że Lewica nie głosowała z PiS-em ws. podwyżek podatków. Tym razem, ze znaną dla siebie uprzejmością, dodał również, że Konfederacja o tym “bzdury opowiada”. W takim razie chętnie odświeżymy pamięć wicemarszałkowi z Lewicy, bo z pewnością to zwykłe roztargnienie (a nie świadome okłamywanie wyborców) sprawiło, że znalazł się tak bardzo, bardzo daleko od prawdy. Służymy pomocą!

❌ Podatek cukrowy, który uderza zarówno w przedsiębiorców jak i konsumentów, ceny napojów wzrosły nawet o 40 proc.!
? Konfederacja przeciwko
❌ Podwyższenie podatku akcyzowego o 10 proc. na alkohol i wyroby tytoniowe, co podwyższyło ceny wielu produktów
? Konfederacja przeciwko
❌ Podwójne opodatkowanie spółek komandytowych poprzez PIT oraz CIT, co doprowadziło do likwidacji wiele polskich, rodzinnych firm
? Konfederacja przeciwko
❌ Ograniczenie ulgi abolicyjnej, co sprawia, że wielu Polaków pracujących za granicą zapłaci wyższe podatki
? Konfederacja przeciwko

A to przecież tylko ustawy typowo podatkowe, dodać można również projekt ustawy antyrolniczej #PiątkaPrzeciwkoRolnikom (uderzenie w polską wieś, założenie likwidacji branży hodowlanej i narażenie gospodarki na straty ok. 11,5 miliardów złotych rocznie), tragiczną w skutkach ustawę covidową (otworzyła rządowi furtkę do wprowadzenia wyniszczającego lockdownu), projekt podwyżek pensji dla polityków, czy ostatnio #FunduszZadłużenia, który wprowadza unijny dług publiczny, pozwala Brukseli nakładać na Polskę nowe podatki i zadłuża nas na 37 lat.

Gorsze od rządów PO-PSL i PiS-u mogą być tylko rządy PiSoLewicy… UDOSTĘPNIJ grafikę i wspieraj Konfederację, która od początku walczy o obniżenie podatków i wolność gospodarczą!