Platforma i PiS są specjalistami w łupieniu Polaków - Konfederacja

Platforma i PiS są specjalistami w łupieniu Polaków

Niemal połowa Polaków boi się podwyżek podatków po wyborach! I słusznie! Rząd PO-PSL wprowadził 21 podwyżek podatków i opłat, a rząd PiS już kilkadziesiąt, więc są specjalistami w łupieniu Polaków. A przecież jedna i druga partia proponuje jeszcze więcej rozdawnictwa i dodruku pieniądza, co przełoży się na kolejne podwyżki podatków!

Jest na to sposób – zamiast w strachu czekać na kolejne rządy podatkowych maniaków z POPiS-u trzeba pokazać im czerwoną kartkę i zagłosować na Konfederację! Czas skończyć z łupieniem Polaków. Czas na największą w historii obniżkę podatków, maksymalne uproszczenie przepisów i wolność gospodarczą! Wyciągniemy nas z tego podatkowego bagna, uwolnimy potencjał Polaków i sprawimy, że zarobicie więcej dzięki swojej ciężkiej pracy.