Ogłupiająca propaganda #TVPiS nie odpuszcza. - Konfederacja

Ogłupiająca propaganda #TVPiS nie odpuszcza.

Ogłupiająca propaganda #TVPiS nie odpuszcza.

Ogłupiająca propaganda #TVPiS nie odpuszcza.
W trakcie wyniszczającego i bezprawnego lockdownu funkcjonariusze obozu władzy z mediów reżimowych wmawiali Polakom, że jest pięknie a będzie jeszcze lepiej. Słyszeliśmy, że “polski sukces gospodarczy drażni Niemców”, później do znudzenia powielano przekaz premiera Morawieckiego, że wygraliśmy już z wirusem i nie ma się czego bać, a potem telewizja reżimowa faszerowała odbiorców, że w trakcie pandemii gospodarczo radzimy sobie lepiej niż większość państw Europy i oczywiście inni znów nam zazdroszczą.
Gdy pro-rządowa fałszywa narracja zalewała kraj, tak prezentowały się FAKTY:
❌Największy spadek gospodarki w historii III RP: PKB -8,2%
❌Największy deficyt budżetowy w historii III RP
❌Inflacja najwyższa w całej UE i wówczas przekraczała 4 proc. Aktualnie według danych Eurostat inflacja przebiła 5 proc. i wzrost cen jest najwyższy od 20 lat.
❌Wówczas na liczniku były już 34 podwyżki podatków i opłat, a po kolejnych kilkunastu podwyżkach od 1 stycznia 2021 mamy już… 45 podwyżek podatków i opłat!

Teraz TVPiS nagle triumfalnie informuje obywateli, że mamy… “koniec recesji” 🙂 Wielu widzów właśnie się dowiedziało, że była jakaś recesja, jakiś kryzys gospodarczy, ale rzecz jasna dzięki wspaniałości naszego rządu udało się właśnie z niego wyjść. A “Nowy ład” sprawi, że będziemy mieć kraj mlekiem i miodem płynący… i tak oto znów okłamują Polaków, nie mówiąc o tym, że dojdzie do największej w historii podwyżki podatków dla przedsiębiorców (z 19% do 28%), a obywatele zarabiający powyżej 4000 zł na rękę na nowych zmianach rządu wręcz stracą…

Już 4 lipca #Konfederacja rusza z ofensywą programową i specjalną konwencją, która będzie odpowiedzią na #NowyWał rządu! Polska zasługuje na największą w historii obniżkę podatków, wolność gospodarczą i systemowe reformy uzdrawiające ochronę zdrowia i edukację! #NaprzódPolsko

Skomentuj