NIGDY nie rezygnujmy z naszej wolności i podstawowych praw obywatelskich! - Konfederacja

NIGDY nie rezygnujmy z naszej wolności i podstawowych praw obywatelskich!

#NigdyWięcejLockdownu
#NieDlaSegregacji

Od ponad roku mamy do czynienia w Polsce z istną erupcją bezprawia i niesprawiedliwości.
X Fale nielegalnych lockdownów, którymi rządzący doprowadzili do bankructwa tysięcy polskich przedsiębiorców i zwolnień pracowników, największej od czasu II wojny światowej liczby zgonów, największej liczby nadmiarowych zgonów w Europie (większość bez związku z Covid-19), zapaści systemu edukacji i socjalizacji dzieci. Po dziś dzień niektóre branże dotknięte są absurdalnymi obostrzeniami. Wszystko tłumaczono “sytuacją wyjątkową.”
X Łamanie podstawowych praw i swobód obywatelskich
X Próba organizacji przez rząd tzw. wyborów kopertowych bez odpowiedniej podstawy prawnej i związane z tym marnotrawstwo dziesiątek milionów złotych pieniędzy Polaków. Władza tłumaczyła to “sytuacją wyjątkową.” NIK wprost stwierdził, że próba przeprowadzenia takich wyborów była nielegalna i premier Morawiecki złamał prawo, wobec którego skierowane zostało przez NIK zawiadomienie do prokuratury ws. popełnienia przestępstwa.
X Teraz wprowadzenie od 1