Nie chcesz paktu migracyjnego? Chcesz bezpiecznych granic? Wspieraj Konfederację! - Konfederacja

Na naszej wschodniej granicy mamy do czynienia z wojną hybrydową, białoruskie służby nasyłają niebezpiecznych i uzbrojonych przestępców z Azji i Afryki, którzy zagrażają bezpieczeństwu Polek i Polaków. Z kolei na naszej zachodniej granicy niemieckie służby przerzucają do nas imigrantów ze swojego terytorium, zachowując się jakby byli u siebie. Do tego wszystkiego dochodzi wspomniany Pakt migracyjny, który ma nas zmusić albo do przyjmowania imigrantów, albo do płacenia kar za ich nieprzyjęcie.

Czas wreszcie zadbać o bezpieczeństwo Polski! Jako Konfederacja proponujemy wprowadzenie kontroli na polsko-niemieckiej granicy, uszczelnienie granicy polsko-białoruskiej, pełnie wsparcie dla naszych żołnierzy i strażników granicznych oraz odrzucenie Paktu migracyjnego!