Mamy to! - Konfederacja

Mamy to!

Mamy to!

Mamy to❗Niezwykle ważny projekt ustawy #StopSegregacjiSanitarnej złożony w Sejmie❗
Oczekujemy poddania projektu pod głosowanie już na najbliższym posiedzeniu Sejmu 7-8 lipca.
Jeśli popierasz naszą walkę o podstawowe prawa obywatelskie, POLUB i UDOSTĘPNIJ!

Odpowiadamy na pojawiającą się i coraz bardziej widoczną w Polsce dyskryminację tych, którzy nie poddali się dobrowolnym szczepieniom na COVID-19. Wychodzimy naprzeciw haniebnej i bezprawnej segregacji sanitarnej wprowadzanych przez władzę za pomocą paszportów covidowych i limitów dla osób niezaszczepionych zawieranych w rządowych rozporządzeniach.

Nasz projekt staje w obronie praw WSZYSTKICH obywateli – zarówno przedsiębiorców, jak i klientów! ZNOSIMY nim wszelkie LIMITY i PODZIAŁY na osoby zaszczepione i niezaszczepione. Całkowicie wykluczamy nim paszporty covidowe i jakąkolwiek segregację sanitarną!
Z jednej strony stajemy w obronie przedsiębiorców, którzy sprzecznymi z Konstytucją RP rozporządzeniami przymuszani są do nielegalnego weryfikowania stanu medycznego klientów i stosowania wobec nich segregacji sanitarnej.
Z drugiej strony chronimy w ten sposób klientów, zwykłych obywateli, których podstawowe prawa obywatelskie zawarte w Art. 32 Konstytucji będą respektowane i segregacja sanitarna zostanie uniemożliwiona.

Skomentuj