#Konfederacja jedyną partią w Sejmie, która stanowczo protestuje przeciwko wprowadzeniu paszportów covidowych i bezprawnej segregacji obywateli! - Konfederacja

Obóz władzy już całkowicie zatracił się w tym szaleństwie. Premier Morawiecki na ostatnim szczycie UE podkreślił, że “Polska jest gotowa na paszporty szczepionkowe” i poparł ich wprowadzenie od 1 lipca, a wicepremier Jarosław Gowin domaga się, by otwierać gospodarkę, ale tylko dla… zaszczepionych. Według niego zaszczepieni po okazaniu certyfikatu mogliby ćwiczyć na siłowni, obejrzeć film w kinie, nocować w hotelu, czy zjeść w restauracji. Naprawdę takiego chorego “nowego ładu” chcemy?!

Niestety rządzących znów wspiera pseudo-opozycja, bo poza Konfederacją wszystkie pozostałe ugrupowania sejmowe – PiS, KO, Lewica i PSL – zachowują się jak marketingowcy koncernów farmaceutycznych i zgadzają się na wprowadzenie dyskryminujących paszportów!
Mamy do czynienia z postępującym totalitaryzmem. Jeszcze niedawno dla wielu była to tylko spiskowa teoria, niepotwierdzona plotka, ale na naszych oczach właśnie dochodzi do organizowania nowego systemu segregacji sanitarnej obywateli… Dlatego alarmowaliśmy, że dobrowolność szczepień w wydaniu tej władzy to będzie tylko puste hasło, bo wszystko pójdzie w kierunku segregowania obywateli i dyskryminowania ich za pomocą tzw. paszportów covidowych.

Czy szef naszego rządu i pozostałe partie mają w ogóle świadomość, że wprowadzenie takich przepisów jest niezgodne z Konstytucją RP, czy polskie prawo nie ma już dla nich żadnego znaczenia?! Art. 32 mówi jasno: “1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.”

To jest jedno wielkie pogwałcenie praw obywatelskich. Jako Konfederacja NIGDY się na to nie zgodzimy, nasze protesty nie ustaną. Te zapędy do stworzenia nowego, chorego systemu dyskryminującego ludzi muszą zostać powstrzymane. Jeśli popierasz nasze stanowisko, koniecznie UDOSTĘPNIJ!
❌ NIE dla przymusu szczepień na Covid-19 i ograniczania praw obywatelom
✅ TAK dla pełnej dobrowolności szczepień na Covid-19