Kobiety popierają Konfederację! - Konfederacja

Kobiety popierają Konfederację!

Kobiety popierają Konfederację!

Klaudia Domagała: WOW! 23,83% poparcia dla Konfederacji wśród młodych Polek (18-39 lat) wyprzedzając między innymi Lewicę (17,86%), PiS (17,77%) i PSL-P2050 (12,56%)! Gonimy także Koalicję Obywatelską

Do wyborów w 2019 roku wystartowałam pod hasłem #KonfederacjaDlaKobiet, a tuż po nich założyłam sobie bardzo konkretny cel: 1 milion głosów kobiet na Konfederację w 2023 roku.

Nie zatrzymałam się na deklaracjach. Chwilę później stworzyłam facebookowa grupa #KonfederacjaDlaKobiet, która zrzesza już 1,5 tysiąca zaangażowanych działaczek i sympatyczek partii, zainicjowałam powstanie Zespołu Parlamentarnego ds. Opieki Okołoporodowej, założyłam Fundację Kobiety Wolności i Niepodległości wydającą coroczny kalendarz charytatywny z udziałem kobiet, w ostatnich miesiącach zorganizowałam cieszącą się ogromnym zainteresowaniem Akademię Liderek Wolności i Niepodległości, a w planach już kolejne duże wydarzenia zorientowane na prawicowe Polki. Najbliższe z nich to Kongres Kobiet Wolności i Niepodległości ! To wszystko obok działalności jako lider Klub Konfederacji Łódź, który obecnie jest jednym z 3 największych Klubów Konfederacji w Polsce, a także działalności lokalnej w ramach Nowej Nadziei w Łodzi: organizując wydarzenia, prawybory, spotkania, debaty, pikniki rodzinne, z sukcesami angażując się w Budżet Obywatelski. Sporo tego!

Oczywiście to tylko kropla w morzu zaangażowania działaczy z całej Polski, aktywności liderów, działań w mediach społecznościowych, profesjonalizacji Konfederacji jako partii. I widzimy już tego efekty!

Skomentuj