Instrukcja powstania przeciwko bezprawnym obostrzeniom oraz niekonstytucyjnym paszportom covidowym i segregacji sanitarnej - na jednym obrazku. - Konfederacja

Instrukcja powstania przeciwko bezprawnym obostrzeniom oraz niekonstytucyjnym paszportom covidowym i segregacji sanitarnej – na jednym obrazku. Jednoczmy się ponad wszelkimi podziałami w obronie podstawowych praw obywatelskich, które chcą odebrać milionom Polaków!
Zapraszajcie znajomych do obserwowania naszego profilu, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez propagandowy mur głównych mediów! Mamy ponad 671 tysięcy obserwujących, jesteśmy największym profilem partii politycznej w Polsce, ale musi być nas jeszcze więcej!

POLSKA RACJA – #KONFEDERACJA!??