Głosując na KO, Lewicę lub PSL dajesz rządzić... PiS - Konfederacja

Głosując na KO, Lewicę lub PSL dajesz rządzić… PiS

Musimy dziś powiedzieć jasno: głosując na KO, Lewicę lub PSL przykładasz rękę do trwających rządów PiS w Polsce. Głosując na Konfederację dostajesz proste i niskie podatki, propolskość, walkę o wolność gospodarczą i osobistą.

Nie daj się zwieść na kłamstwa polityków pseudo-opozycji i sprzyjających im mediów. Weryfikuj fakty! A te są dla pozostałych partii opozycyjnych miażdżące. Nie tylko posłowie wybrani z ich list w 2019 roku ratują większość parlamentarną i utrzymują w istnieniu rząd Prawa i Sprawiedliwości, ale także wspólnie i w porozumieniu popierali i popierają szkodliwe rozdawnictwo, wyższe podatki, zadłużanie państwa, poddaństwo Unii Europejskiej, segregowanie obywateli czy niekonstytucyjne i bezprecedensowe ograniczenie wolności Polaków w latach 2020-2022.

Czas na zmiany! Wyślijmy Tuska i Kaczyńskiego wraz z przystawkami na emeryturę! Czas na jedyną merytoryczną alternatywę: Konfederację!