Floryda obiecała mieszkańcom, że nie podda się presji administracji prezydenta Bidena i nie przywróci żadnych obostrzeń! - Konfederacja

Gubernator stanu, Ron DeSantis powiedział wprost: “Nie będziemy oddawać się żadnemu szaleństwu, które zaczynacie znowu widzieć w innych częściach kraju.”

Przypomnijmy, że Floryda to jeden z tych stanów, które są całkowicie wolne od paszportów covidowych, segregacji sanitarnej, przymusu maseczek i obostrzeń. Gubernator wydał specjalny dekret nie zezwalający na przepisy, które wymagałyby od obywateli okazania dowodu szczepienia przeciwko COVID-19 przed otrzymaniem usługi lub produktu. To nie wszystko. DeSantis wniósł oskarżenie przeciw administracji prezydenta USA Joe Bidena w związku z zarządzeniem o obowiązku szczepienia na Covid kontrahentów federalnych.
“Rząd federalny nadużywa władzy i istotne jest dla nas, aby zająć w tej sprawie stanowisko. Sądzimy bowiem na Florydzie, że jest to kwestia wyboru zależnego od okoliczności” – argumentował republikański gubernator.

To stanowcze i jednoznaczne NIE dla segregacji sanitarnej, przymusu szczepień i restrykcji, czego domaga się również nasza #Konfederacja!
#NigdyWięcejLockdownu
#StopSegregacjiSanitarnej