Donald Tusk to patologiczny kłamca i hipokryta - Konfederacja

Donald Tusk to patologiczny kłamca i hipokryta

Ewa Zajączkowska: Donald Tusk to patologiczny kłamca i hipokryta, któremu nie wolno ufać. Dostosowuje swoją retorykę do bieżących nastrojów społecznych i sondaży, a fakty i istota sprawy nie mają dla niego znaczenia. Liczy się wyłącznie cyniczne działanie na rzecz zbicia politycznego kapitału. Dlatego 9 czerwca idźmy na wybory, pokażmy im wszystkim czerwoną kartkę i głosujmy na Konfederację!

Ja startuję z 2. miejsca na liście w Warszawie, powiatach podwarszawskich i za granicą. Postuluję odrzucenie paktu migracyjnego i przedstawiłam projekt powołania specjalnej komisji śledczej do spraw nielegalnej imigracji. Codziennie oglądamy obrazki jak kobiety w Niemczech, Francji, Szwecji, w innych państwach Unii Europejskiej są napadane. Ja nie chcę tych ludzi w Polsce. Chcę, by Polki i nasze dzieci były bezpieczne. Dlatego zrobię wszystko, by ci ludzie do Polski nie trafili!”