Ciąg dalszy #AferaMailowa, czyli kompromitującego rząd wycieku maili ekipy Morawieckiego. - Konfederacja

Ciąg dalszy #AferaMailowa, czyli kompromitującego rząd wycieku maili ekipy Morawieckiego. Spójrzcie na to ⬇️⬇️⬇️
Premier Morawiecki poprosił prezesa Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, Michała Kuczmierowskiego, o źródło informacji, że Niemcy mają problem z dostępnością respiratorów i łóżek w szpitalach.
Prezes rządowej agencji wysłał premierowi link do materiału TVP Info.
Premier Morawiecki odpowiada z uśmiechem: “:))) Poproszę o inne źródło”
🙂
To najlepsze podsumowanie wiarygodności telewizji reżimowej: Nawet szef rządu nie wierzy w rządową propagandę #TVPiS…

Więcej o aferze mailowej tutaj: https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/posts/329385392087716 Poczytajcie w jaki sposób rządzący wprowadzali kolejne bezprawne obostrzenia – ich jedynym zmartwieniem był własny PR, a nie czyjekolwiek zdrowie, czy stan gospodarki.