Brak mi słów... - Konfederacja

Brak mi słów…

Brak mi słów…

Ewa Zajączkowska-Hernik: Brak mi słów, by Wam podziękować za zaufanie podarowane w głosach, a także za wsparcie mentalne na spotkaniach w całej Polsce i fizyczne, gdy rozwieszaliście moje banery, plakaty, rozdawaliście ulotki! Bez Was ten sukces nie byłby możliwy!  

Osobiście nie spodziewałam się tak dobrego wyniku. Miałam swoje oczekiwania wobec siebie i samej kampanii, ale to, co się wydarzyło w ciągu kilku tygodni kampanii, jest czymś, czego nie mogłam sobie wyobrazić!

Byliście ze mną od samego początku! Dawaliście wskazówki, mówiliście o swoich odczuciach i poglądach, dyskutowaliśmy na mnóstwo tematów. Kibicowaliście mi podczas spotkań i w mediach społecznościowych. Zagłosowaliście na mnie!  

Ponad 100 tys. głosów w okręgu wyborczym, który uznawany jest za okręg politycznie prestiżowy to Wasz solidny mandat zaufania dla mnie! Mój wynik to 4 wynik w całym okręgu warszawskim, powiatach podwarszawskich, za granicą i na statkach ()! Cała Trzecia Droga w okręgu miała mniej głosów niż ja. Żaden kandydat z PiS-u w tym okręgu nie miał tylu głosów, co ja. Piszę o tym, byście dostrzegli skalę zwycięstwa 🙂 Dziękuję!

Dziękuję Sławomirowi Mentzenowi za zaufanie i wsparcie polityczne! Przed nami wiele ciekawych wyzwań, już wkrótce  Dzięki za współpracę! Dziękuję także mojemu wspaniałemu sztabowi, który zaplanował całą kampanię i znosił moje humorki  

Dziękuję Bartoszowi Bocheńczakowi za kierowanie najlepszą kampanią w ten sposób, by doprowadziła nas do tak dobrego wyniku! Sztab całej Konfederacji był bardzo dobry!

Dziękuję za dobrą i motywującą rywalizację Krystianowi Kamińskiemu. Konkurencja to coś wspaniałego! Oboje mieliśmy świetne kampanie, które zbudowały wynik całej Konfederacji!

Dziękuję chłopakom z Młodzi dla Wolności za pomoc w plakatowaniu, banerowaniu, rozdawaniu lemoniady i wszystkim tym, co usprawniało kampanię. Mieliśmy przy tym dobry fun!  

Teraz wracam do rodziny, za którą tęskniłam przeogromnie. Wreszcie, po tylu tygodniach znikomej obecności w domu, wracam by odpocząć i nacieszyć się nią przed kolejnymi wyzwaniami.

Dziękuję mojemu cudownemu mężowi. Z tak wspaniałą osobą obok, można w życiu osiągnąć wszystko!

Komentarze (5)