Oni są zupełnie jałowi, nieprzygotowani do rządzenia - Konfederacja

Oni są zupełnie jałowi, nieprzygotowani do rządzenia

Krzysztof Bosak w Radio Wnet w kontekście propozycji prawyborów na szeroko rozumianej prawicy.

– PiS przegrało wybory i straciło władzę. I w tej chwili nie ma żadnej prostej perspektywy ani na powrót do władzy, ani nawet na wygranie wyborów prezydenckich i nie oddanie całości władzy Platformie Obywatelskiej, Lewicy i całej tej koalicji wokół nich skupionej, której dorobek oceniam jak najgorzej. Jako, po prostu, bardzo szkodliwy dla Polski.

Pomijając różnice w poglądach politycznych i ideach politycznych widać, że oni są zupełnie jałowi, nieprzygotowani do rządzenia. To są kadry z łapanki. Za PiS-u było słabo teraz jest jeszcze gorzej. Tak bym to podsumował.

Dlatego uważamy, że jest niezwykle istotne, żeby w drugiej turze wyborów prezydenckich był ktoś kto jest w stanie wygrać czy to z Donaldem Tuskiem, czy z Rafałem Trzaskowskim, czy tym kto z tamtej strony wejdzie do drugiej tury.

Komentarze (2)

Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.