Mocne uderzenie von der Leyen w Konfederację, którego... nie odczuliśmy :) - Konfederacja

Mocne uderzenie von der Leyen w Konfederację, którego… nie odczuliśmy :)

Krzysztof Bosak skomentował informację o tym, że Ursula von der Leyen “mocno uderzyła w Konfederację” i ogłaszając, że z Konfederacją w Parlamencie Europejskim nie będzie współpracować.

Mocne uderzenie, czyli takie którego nawet nie odczuliśmy 🙂

Tak bardziej serio to politycy skompromitowani „zielonym ładem” i utopią polityki klimatycznej, wywodzący się z grupy EPP skompromitowanej latami obecności w niej polityków prorosyjskich i prowadzenia antyeuropejskiej polityki otwartych granic, dystansując się od nas wyświadczają nam tylko przysługę. Przecież dla każdego przy zdrowych zmysłach jest oczywiste, że w odróżnieniu od PIS, PO, PSL, 2050 i Lewicy nigdy nie chcielibyśmy mieć czegokolwiek wspólnego z takim politykiem jak Ursula von der Leyen i jej koledzy, kompromitujący chadeckie ideały, kojarzone w Polsce z tradycją niepodległościową Wojciecha Korfantego, a nie z ludźmi w typie Tuska czy Merkel.