Zarabiasz 3000-4000 zł na rękę? - Konfederacja

Zarabiasz 3000-4000 zł na rękę?

Zarabiasz 3000-4000 zł na rękę? Według Lewicy już należysz do klasy średniej i nie masz prawa narzekać. Masz za to prawo szeroko otworzyć swój portfel, żeby można było z niego wydrzeć jeszcze więcej pieniędzy kolejnymi podwyżkami podatków.
W taki sposób Lewica staje w obronie #NowyWał rządu, który zakłada, że osoby zarabiające powyżej 4000 zł już zaczną tracić na proponowanych zmianach. Socjalistyczne przystawki rządu znów idą ręka w rękę z PiS-em, broniąc ich pomysłów i pokazując, że mają dokładnie taki sam sposób myślenia o gospodarce – dobijać kolejnymi podatkami ambitnych, pracujących Polaków, którzy chcą się rozwijać i zarabiać coraz więcej.

Tak wygląda bardzo “ambitny” projekt polityczny Lewicy – 3 tys. zł ma Wam wystarczyć na życie, opłacenie mieszkania, rachunki, zakupy etc… przecież wszyscy doskonale wiemy, że za taką kwotę trudno się samemu utrzymać, szczególnie przy nieustannie rosnących cenach produktów i usług, a w większych miastach, przy wyższych kosztach życia, to wręcz graniczy z cudem. Lewicowe myślenie jest totalnie oderwane od rzeczywistości i szkodliwe.
Najgorsze jest to, że podobny punkt widzenia do Lewicy ma rząd PiS. Jedni i drudzy chcą jak najwięcej zabierać w podatkach “bogaczom”, zarabiającym powyżej 3-4 tys. zł, żeby produkować kolejne programy socjalne i rozwijać ideę państwa etatystycznego, całkowicie blokującego wolność gospodarczą i możliwości rozwoju ambitnym ludziom. Od rządów PiS gorsze mogą być tylko rządy PiS-u z Lewicą.

Proste i niskie podatki? Wyższe zarobki i wolność gospodarcza? Tylko #Konfederacja, czyli największa obniżka podatków w historii i maksymalne uproszczenie prawa!
✅ Docelowo 0% PIT, w pierwszym kroku podnosząc kwotę wolną od podatku do 12-krotności pensji minimalnej (ponad 31 tys. zł), by wszyscy Polacy zarabiali więcej!
✅ Dobrowolny ZUS, dzięki któremu polscy przedsiębiorcy nie będę zmuszani płacić bardzo wysokich, comiesięcznych składek na ZUS!
✅ Obniżka VAT na żywność (największy w całej UE wzrost inflacji sprawia, że szczególnie ceny żywności bardzo rosną i uderzają w kieszenie obywateli, musimy się temu sprzeciwić i pomóc Polakom!)
✅ Niższe podatki nałożone na paliwo (obecnie aż połowa jego ceny to podatki), żeby wszyscy obywatele na stacjach płacili mniej za paliwo!
Więcej o naszej powszechnej uldze podatkowej tutaj: https://konfederacja.net/1000-powszechna-ulga-podatkowa/
✅ “Pakiet Polskiego Przedsiębiorcy”, autorstwa dra Sławomira Mentzena, dzięki któremu usunęlibyśmy całą masę zbędnych i szkodliwych przepisów i wreszcie uwolnili polską przedsiębiorczość! Szczegóły pakietu tutaj: https://konfederacja.net/pakiet-polskiego-przedsiebiorcy/