W Sejmie #Konfederacja złożyła 12 konkretnych poprawek do dziurawej "Tarczy Antyinflacyjnej" rządu, ale PiS odrzucił je z pomocą. - Konfederacja

W Sejmie #Konfederacja złożyła 12 konkretnych poprawek do dziurawej “Tarczy Antyinflacyjnej” rządu, ale PiS odrzucił je z pomocą.

W Sejmie #Konfederacja złożyła 12 konkretnych poprawek do dziurawej “Tarczy Antyinflacyjnej” rządu, ale PiS odrzucił je z pomocą.

W Sejmie #Konfederacja złożyła 12 konkretnych poprawek do dziurawej “Tarczy Antyinflacyjnej” rządu, ale PiS odrzucił je z pomocą… a jakże, Lewicy!
Mamy największą inflację od 21 lat, ceny szaleją i trzeba natychmiast pomóc Polakom zdecydowanie obniżając podatki, ale nie pozwala na antyobywatelska koalicja socjalistów w Sejmie!

Gdy władza potrzebuje pomocy ws. wprowadzenia wyższych podatków, czy zablokowania tak bardzo potrzebnej obniżki danin, to zawsze może liczyć na ekipę Zandberga, Czarzastego i Biedronia. Dokładnie tak samo jest w przypadku wprowadzania kolejnych bezprawnych lockdownów, bezsensownych restrykcji, paszportów covidowych i całego covidowego zamordyzmu.

Co tym razem zostało przez nich zablokowane? Proponowaliśmy dla Polaków między innymi:
✅ Serię obniżek podatków na paliwo (na stałe, a nie tymczasowo!), w tym obniżkę VAT do 15%, obniżkę stawki akcyzy w taki sposób, że przy obecnych cenach jej udział w cenie paliwa wyniesie 10%, obniżkę opłatę paliwową w taki sposób, że przy obecnych cenach jej udział w cenie paliwa wyniesie 1,7%. Efekt? Za benzynę Polacy płaciliby ok. 4zł, a za diesel ok. 4,50 zł!

✅ Obniżkę podatków na prąd, która sprawi, że rachunki za energię elektryczną będą dla Polaków niższe co najmniej o 1/4! Chcemy zwolnienia prądu z 23% VAT oraz
Zwolnienie WSZYSTKICH odbiorców z akcyzy na prąd, a nie tylko gospodarstwa domowe jak uchwalił rząd.

Staramy się wykorzystać każdą szansę, by obniżyć podatki i sprawić, że więcej pieniędzy zostanie w Waszych portfelach!
Nigdy się nie poddamy w walce interes obywatelski!

Skomentuj