UWAGA, trwa interwencja poselska #Konfederacja w Ministerstwie Zdrowia! - Konfederacja

UWAGA, trwa interwencja poselska #Konfederacja w Ministerstwie Zdrowia!

UWAGA, trwa interwencja poselska #Konfederacja w Ministerstwie Zdrowia❗
Skoro sanepid i policja są napuszczane przez resort zdrowia, by kontrolować przedsiębiorców, to nasi posłowie Grzegorz Braun i Robert Winnicki przyjechali skontrolować resort zdrowia 😉

W ministerstwie domagamy się pokazania podstaw naukowych wobec wprowadzanych obostrzeń (kilka dni po tym jak minister Niedzielski przyznał, że obostrzenia nie działają), przedstawienia dokładnych danych ws. liczby zakażeń i zgonów na Covid-19 u osób zaszczepionych i niezaszczepionych (bo wiemy, że resort zdrowia wciąż manipuluje danymi, wprowadzając Polaków w błąd) oraz pokazania umów związanych z koncernami farmaceutycznymi.

Nasi posłowie donoszą, że już na wejściu robiono ogromne problemy, ministerstwo broni się przed kontrolą jak może, a minister Niedzielski nie chce nas przyjąć. Przygotowaliśmy kompletny zestaw dokumentów i nie odpuścimy! Mają ustawowy obowiązek udzielić nam informacji. Trzymajcie kciuki!
O wszystkim poinformujemy na specjalnej konferencji po zakończeniu interwencji, śledźcie nasz profil!