UWAGA, kilka dni po zapowiedzi przez ministra Niedzielskiego o zamiarze wprowadzenia przymusu szczepień na Covid-19 przynajmniej dla poszczególnych grup zawodowych, zamordyści z Lewicy ogłosili, że składają niekonstytucyjny projekt ustawy o przymusie szczepień na Covid dla wszystkich od 18. - Konfederacja

UWAGA, kilka dni po zapowiedzi przez ministra Niedzielskiego o zamiarze wprowadzenia przymusu szczepień na Covid-19 przynajmniej dla poszczególnych grup zawodowych, zamordyści z Lewicy ogłosili, że składają niekonstytucyjny projekt ustawy o przymusie szczepień na Covid dla wszystkich od 18. roku życia!

Osoby, które się nie zaszczepią mają podlegać karze grzywny, a firmy, które nie sprawdzą statusu zaszczepienia swoich pracowników, będą miały ZAKAZ prowadzenia działalności!
Innymi słowy projekt wprowadza nie tylko przymus szczepień pod groźbą kar, ale również zmusza przedsiębiorców do weryfikowania paszportów covidowych.

Antyspołeczny, bezprawny, po prostu obrzydliwy – oto projekt Lewicy, która staje się najbardziej antykonstytucyjną partią w Polsce. Deptanie podstawowych praw obywatelskich? Producent szczepionki i rządzący nie chcą ponosić odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne? To dla Lewicy nie problem!

Zrobimy wszystko, by ten chory projekt NIGDY został przegłosowany w Sejmie. Posłuchajcie jedynego głosu rozsądku w tym szaleństwie, czyli Konfederacji i koniecznie udostępnijcie dalej!
❌ NIE dla przymusu szczepień na Covid-19 i łamania Konstytucji!
✅ TAK dla pełnej dobrowolności szczepień na Covid-19 i poszanowania praw obywatelskich!