Taka sytuacja w Kalifornii: liczba ofiar koronawirusa zmalała o 25 proc. - Konfederacja

Taka sytuacja w Kalifornii: liczba ofiar koronawirusa zmalała o 25 proc.

Taka sytuacja w Kalifornii: liczba ofiar koronawirusa zmalała o 25 proc.

Taka sytuacja w Kalifornii: liczba ofiar koronawirusa zmalała o 25 proc. po tym jak ze statystyk odjęto osoby z dodatnim wynikiem testu PCR, które… zginęły w wypadkach komunikacyjnych. W taki sposób tworzono tam statystyki zgonów covidowych.
Przypomnijmy, że Kalifornia to jeden z tych stanów USA, które od początku mają najostrzejsze restrykcje i twardym lockdownem uderzono w całe życie społeczno-gospodarcze.

W Kalifornii, w hrabstwie Alameda (1,5 mln osób, dwudzieste najludniejsze hrabstwo w USA) okazało się, że ofiarą pandemii zostawał tam każdy, kto w momencie śmierci otrzymał pozytywny wynik testu. Można wskazać tak kuriozalne przykłady jak śmierć w wyniku wypadku samochodowego, gdzie… oficjalną przyczyną był Covid, wyłącznie ze względu na pozytywny wynik testu na obecność wirusa w ciele ofiary. Zupełnie ignorowano bezpośrednią przyczynę zgonu! W jaki sposób można ocenić realną skalę zagrożenia i dopasować do niej odpowiednią, racjonalną politykę skoro tworzone są tak szkodliwe absurdy?!

Skomentuj