Sukces Konfederacji! PiS wycofuje się z ułatwień dla imigrantów - Konfederacja

Sukces Konfederacji! PiS wycofuje się z ułatwień dla imigrantów

Sukces Konfederacji! Rząd PiS po nagłośnieniu tematu przez Konfederację i obnażeniu hipokryzji oraz oszustw rządzących WYCOFUJE się z wprowadzenia nowych ułatwień dla imigrantów! Pokazujemy po raz kolejny, że PRESJA MA SENS! Nasze działania oddaliły widmo jeszcze szybszego napływu do Polski tysięcy nowych imigrantów z obcych nam kulturowo państw.

O co dokładnie chodzi?
Rząd PiS przygotował przepisy mające na celu przyspieszenie napływu imigrantów m. in. z krajów azjatyckich do Polski. Projekt rozporządzenia MSZ, zakładał uproszczenie procedury składania wniosków o wizy, stwarzając możliwość aplikowania przez Internet. Uproszczona formuła miała dotyczyć obywateli 20 państw, w tym Pakistanu, Arabii Saudyjskiej, Azerbejdżanu, Filipin, Indii, Kuwejtu czy Turcji.

Konfederacja nagłośniła ten temat oraz obnażyła hipokryzję i oszustwa PiSu, przez co rząd ostatecznie WYCOFAŁ SIĘ z tych zapisów!

Ponadto na wczorajszej konferencji prasowej przedstawiliśmy naszą propozycję pytań do jesiennego referendum w miejsce PiSowskiej wydmuszki dotyczącej wyłącznie sprawy przymusowej relokacji. Zapoznaj się z nimi i wyraź swoją opinię: https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/posts/pfbid0wZm6Pkr4MZfnYVkQn3HMq98HXTRMm5f1aogWUMUvTQxdMksf9iRosdH78EpRGXxZl

NIE dla masowej, niekontrolowanej migracji!
TAK dla bezpieczeństwa Polski