Rząd PiS przez blisko 6 lat rządów nie rozliczył ani jednego polityka haniebnych rządów PO-PSL. - Konfederacja

Rząd PiS przez blisko 6 lat rządów nie rozliczył ani jednego polityka haniebnych rządów PO-PSL.

Rząd PiS przez blisko 6 lat rządów nie rozliczył ani jednego polityka haniebnych rządów PO-PSL.

Rząd PiS przez blisko 6 lat rządów nie rozliczył ani jednego polityka haniebnych rządów PO-PSL… #TVPiS nic nie wspominała? ? Zamiast tego mamy… kolejne afery i marnotrawstwo milionów złotych pieniędzy Polaków!

Gdy w 2005 roku PiS przejęło władzę po SLD, to obiecywało, że skandaliczne afery SLD-owców zostaną rozliczone. Do niczego takiego nie doszło. Zamiast tego rząd PiS w latach 2005-2007 zaczął generować swoje własne afery i skandale, media będące na pasku PO biły na alarm, a politycy PO obiecywali, że PiS-owców rozliczą.
Po dwóch latach ekipa Tuska przejęła władzę i co? Nikogo nie udało się rozliczyć, za to doskonale udało im się uwłaszczyć na państwie. Media pro-pisowskie przez 8 lat grzmiały o wielkich aferach PO, przekrętach i marnotrawstwie pieniędzy podatników, a politycy PiS zapewniali, że wszystkie afery rozliczą i wielu polityków PO pójdzie siedzieć. PiS przejęło władzę, niemal 6 lat rządów minęło i co? Rozliczeń brak!

To efekt kolejnych pozorowanych działań kolejnego rządu. Zamiast tego mamy kolekcję nowych afer, w tym między innymi nielegalne lockdowny, marnotrawstwo kilkudziesięciu milionów złotych za bezprawną organizację wyborów kopertowych, 370 milionów zł dla handlarza bronią za respiratory-widmo, z których większość nie trafiła do Polski, 125 milionów złotych za bezwartościowe testy antygenowe (kupiono je bez sprawdzenia jakości i okazało się, że są bezużyteczne), czy 5 milionów złotych za bezwartościowe maseczki od instruktora narciarstwa Łukasza Szumowskiego i jego rodziny.
Dziś media powiązane z PO grzmią o wielkich aferach PiS, a politycy PO obiecują, że cwaniaków z PiS rozliczą co do jednego… i tak to się kręci od lat.

Prawda jest taka, że rządzi zasada: Wy nie ruszajcie naszych, my nie ruszamy waszych. Ręka rękę myje. Tak niestety działa system III RP. #Konfederacja chce to zmienić! Odpowiedzialni za wszystkie afery i działanie na szkodę Polski muszą wreszcie zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Wspierajcie Konfederację i pomóżcie nam uświadamiać ludzi, bo musimy wyjść z tego błędnego koła! Wspólnymi siłami przegonimy tę bandę cwaniaków, która od lat żeruje na naszej Ojczyźnie, ogłupia obywateli i drenuje nasze kieszenie absurdalnymi podatkami. Prosimy o UDOSTĘPNIANIE!

Skomentuj