Presja ma sens! - Konfederacja

Presja ma sens!

Presja ma sens!

Presja ma sens❗
Znów okazuje się, że dane, które regularnie dla Was publikujemy, a za które jesteśmy atakowani przez wielu polityków i dziennikarzy, są prawdziwe. Tym razem potwierdził to rzecznik MZ, który dopytywany na konferencji przyznał, że “73 proc. zgonów na Covid-19 to osoby zaszczepione

Już 25 września po raz pierwszy informowaliśmy, że cały resort zdrowia manipuluje własnymi danymi na temat udziału osób zaszczepionych w zakażeniach i zgonach. Wówczas pierwszy raz obnażyliśmy kłamliwą narracją ministra Niedzielskiego, który twierdził wtedy (i trzymał się tego do teraz!), że “udział osób zaszczepionych w nowych zakażeniach wynosi 0,9 proc., czyli 99,1 proc. nowych zakażeń to są ludzie niezaszczepieni, a jeśli chodzi o zgony to odsetek ten wynosi 98 proc.”
To była perfidna, kłamliwa manipulacja, bo już wtedy osoby zaszczepione odpowiadały za 20,51% zgonów oraz 28,64% zakażeń.
Mimo to, cały resort zdrowia przez kolejne 1,5 miesiąca prowadził swoją fałszywą propagandę, obklejając Polskę plakatami, banerami i grafikami, które okłamywały Polaków, że osoby zaszczepione stanowią tylko 1% zgonów na Covid-19.
Przez cały ten czas regularnie, co tydzień, publikowaliśmy najnowsze dane (uczciwie, w oparciu o statystyki z Ministerstwa Zdrowia!) w tej sprawie, organizowaliśmy konferencje prasowa, by nagłaśniać to oszustwo resortu zdrowia, złożyliśmy nawet wniosek do NIK z prośbą o kontrolę tej kłamliwej kampanii, która za pieniądze Polaków wprowadza ich w błąd. I UDAŁO SIĘ!
Wczoraj na konferencji prasowej minister Niedzielski przyznał, że “w ostatnim czasie 20-30 proc. hospitalizacji, zgonów na Covid-19 to zaszczepieni.”
Co prawda minister dalej w pewnym stopniu zaniża te statystyki, ale udało nam się przełamać ten propagandowy mur i doprowadzić do sytuacji, w której de facto przyznaje nam rację. FAKTY i PRAWDA dla obywateli, o to zawsze walczymy!

[10 września – 10 grudnia 2021, na podstawie danych z MZ]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 38,23%
Zgony
➡ zaszczepieni: 26,73%
I właśnie dlatego niekonstytucyjne i antynaukowe paszporty covidowe i segregacja sanitarna nie mają sensu, bo osoby zaszczepione również się zarażają i przenoszą wirusa! #StopSegregacjiSanitarnej

Widać wyraźnie, że w ostatnich 4 miesiącach grubo ponad 1/3 zakażeń to osoby zaszczepione, a ponad 1/4 zgonów to osoby zaszczepione. Mimo tego, że minister Niedzielski, przyparty do muru, na jednej konferencji prasowej zdradził, że “20-30 proc. hospitalizacji, zgonów na Covid-19 to zaszczepieni”, to cały covidowy front polityczno-medialny w Polsce dalej uparcie forsuje kłamliwą propagandę o kilku procentach, dlatego w każdy weekend podajemy Wam FAKTYCZNE, a nie zmanipulowane dane.

Krok po kroku udaje nam się przełamać ten propagandowy mur i doprowadzić do sytuacji, w której coraz więcej ludzi wie jak rzeczywiście wygląda sytuacja. FAKTY i PRAWDA dla obywateli, o to zawsze walczymy!
A ze względu na to, że liczba zakażeń i zgonów wśród osób zaszczepionych rośnie, a minister Niedzielski i “eksperci” mają tendencję do okłamywania społeczeństwa, my oczywiście wciąż co tydzień będziemy aktualizować te dane i je publikować. Dziś pokazujemy Wam podsumowanie ostatnich 3 MIESIĘCY!

Skomentuj